Airsoft

Nabízíme airsoft zbraně, střelivo a další důležité příslušenství. Airsoft zbraně, které nabízí náš  icon-shopping-cart e- shop jsou určeny pro zkušené hráče airsoftu i pro úplné začátečníky. Airsoftové zbraně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou k dostání v několika modelech za různé ceny. Vyrábí se v mnoha velikostech. Airsoftovou zbraň si vybírejte s ohledem na prostor, ve kterém airsoft hrajete. Pokud hrajete na velkém prostranství, můžete zvolit větší zbraň. Do uzavřených prostorů se hodí spíše airsoftové zbraně menších rozměrů.

Airsoft zbraně jsou podobné zbraním na paintball. Místo barvy jsou ale naplněny plastovými broky 6mm. U airsoftu se tak rozhodně neušpiníte, zato zásah z airsoftové zbraně může docela dost bolet. Proto je velmi důležité mít speciální oblečení. V našem obchodě můžete vybírat z praktických airsoftových masek, které poskytnou dokonalou ochranu při hře airsoft. Nezapomínejte ani na odolné oblečení, můžete použít i chrániče. Airsoft je adrenalinový sport, který budí pozornost především u kluků. Airsoft simuluje přestřelky z filmů nebo z reality. Jakmile si ho jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít přestat.

Dělení Airsoft zbraní

Airsoftové zbraně se dělí na manuální, plynové a elektrické. Manuální airsoft zbraně je nutné ručně natahovat při každém výstřelu. Jejich ovládání je sice jednoduché, ale frekvence střelby je díky manuálu pomalejší. Plynové airsoftové zbraně jsou poháněny za pomoci stlačeného plynu CO2. Střelba z plynové zbraně je více realistická než z manuální zbraně. Posledním typem jsou elektrické airsoftové zbraně, které používají pro střelbu akumulátor. Patří mezi špičku na trhu s airsoftovými zbraněmi.

Střelivo do airsoftových zbraních nabízíme o různé velikosti broků a balení. Rozlišuje se podle typu airsoftové zbraně. Můžete ho zakoupit buď v pytlíku, nebo přímo v lahvi s násypkou. Vyberte si vybavení na airsoft, které nabízí náš icon-shopping-cart e- shop

ak105 celokov gg-0,25-4000 černécrosman m4-177-4,5 bb-ics-0-25g-4000ks bb-guarder-0-25g-4000ks

Zde jsou uvedeny ty nejdůležitější zkratky a pojmenování pro snazší orientaci ve světě Airsoftu.

AEG-Automatic-Electric-Gun-(automatická-elektrická-zbraň)

CQB-Close-Quarter-Battle-(boj-v-uzavřených-prostorách)

GBB–Gas-Blow-Back-(plynovka-se-systémem-BlowBack)

NBB/GNB–Non-Blow-Back-(plynovka-bez-systému-BlowBack)

BlowBack–systém u plynových pistolí, který umožňuje zpětný pohyb závěru při střelbě Tlačák–tlačný zásobník pro AEG, který má menší kapacitu, ale nemusí se „dotáčet“ a nechrastí

Točák–natahovací zásobník pro AEG, který má velkou kapacitu, ale musí se průběžně „dotáčet“ a chrastí

Hop-Up–zařízení udělující kuličce zpětnou rotaci, která narovnává balistickou křivku a podstatně zvyšuje dostřel

Semi/Auto–Jednotlivé-rány/Automatický-mód-střelby

PMR–Personal Mobile Radio (vysílačka)