Prostředky pro osobní obranu

 

Teleskopické obušky a tonfy

Kovové obranné teleskopické obušky v kaleném či nekaleném provedení v různých délkách či barevném provedení. Speciální protiskluzová úprava rukojeti, jednoduché vysunutí švihem ruky. Vhodné pro policii, bezpečnostní složky, ale i běžného občana. Obranné a policejní Tonfy.

tonfablack

 

 

Obranné spreje

Pepřové i slzné spreje jsou určeny k sebeobraně a zneškodnění útočníka. Základní rozdělení podle způsobu aplikace aktivní látky ve stylu aerosolu mlhy (FOG), tekuté střely (JET), gelu či pěny. Obranné spreje nepůsobí trvalé následky. Pepřové spreje jsou vhodné i na obranu proti psům.

extremgelhurOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paralyzery

Elektrické paralyzéry patří k nejúčinnějším prostředkům sebeobrany. Paralyzéry Vás ochrání nejen před zloději, ale i před psy či jinou divou zvěří. Silným elekrickým výbojem okamžitě zneškodníte útočníka, nezáleží, zda požil alkohol či jiné návykové látky. Účinek i přes silné vrstvy oděvu. Nabízíme pouze kvalitní a vyzkoušené paralyzéry firem ESP a americké UZI.

 icon-flash Účinky paralyzéru  icon-flash

  icon-flash – 0,5 sekundy krátký úder, způsobí útočníkovi svalovou křeč a úlek  

   icon-flash  – 1 až 3 sekundy střední úder, způsobí útočníkovi pád k zemi a duševní otřes, ale za okamžik je schopen se postavit 

   icon-flash  – 4 až 5 sekund plný úder, způsobí pád útočníka, ztrátu orientace a šok na několik minut.

penpoweruzi

Boxery

Obranné boxery jsou určeny ke kontaktní sebeobraně. Boxer chrání prsty a klouby. Boxerem můžete způsobit velice nepříjemná zranění i trvalé následky. Proto používat jen v krajní nouzi, obrana musí být přiměřena útoku.

boxer

Pouta

Velice kvalitní a spolehlivá pouta nejen pro policii a bezpečnostní složky, ale i vhodný doplněk k sebeobraně běžného občana. Při spacifikování útočníka plynovou pistolí, sprejem či paralyzérem je dobré jej spoutat pouty a přivolat policii.

nikl

Plynové pistole

Plynovky jsou zbraně určené k sebeobraně, startovací střelbě či odpalování světlic a pyrotechnických šrapnelů. Účinek zbraně záleží na druhu střeliva a kalibru zbraně. Pistole či revolvery jsou vždy replikou ostrých zbraní, tímto působí věrohodněji při případném použití na útočníka. Cena vždy odpovídá kvalitě zpracování a použitých materiálech.

2918_zorakip08_black_long_mzarblackviper